Ons team
Yorin De Smet is de founder van RevOnc en student 2e Master kinesitherapie. Als zelfgeleerd ondernemer is hij vastberaden om zijn vaardigheden als zowel CEO als COO verder te ontwikkelen, met RevOnc als drijvende kracht door zijn persoonlijke band met kanker.
Stijn Van Hijfte heeft een sterke achtergrond in business, IT en AI. Hij heeft jarenlang ervaring opgedaan als docent toegepaste informatica en AI aan Howest, consultant en CTO. Hij heeft door de jaren heen talloze applicaties ontwikkeld en verschillende artikels gepubliceerd op het gebied van IT en AI. Momenteel rondt hij zijn opleiding in E-health en gedragsverandering af.
Ons verhaal begon vijf weken geleden via de Facebook-groep Startup zoekt co-founder. Yorin plaatste daar een oproep waarin hij aangaf op zoek te zijn naar een technische co-founder met affiniteit voor gezondheid en specifiek kanker. Dat leidde tot een geweldige klik met Stijn. We zijn allebei enthousiast om deze kans met beide handen aan te grijpen.
Yorin
WoordvoerderFounder en CEO van RevOnc