Bezoekje bij Diaz

Vandaag is SewUnique naar Diaz in Ardooie geweest. We hebben de stoffen bekeken die we van hen mogen krijgen. Diaz zou deze stoffen anders weggooien. Wij krijgen ze om er unieke producten van te maken! We zijn erg blij dat ze ons willen helpen. 

Showroom image

Een Warm Welkom

Bij aankomst werden we warm ontvangen en kregen we een rondleiding door het bedrijf. Het was indrukwekkend om te zien hoe alles bij Diaz werkt. Ze vertelden ons dat er reststoffen zijn die niet meer gebruikt kunnen worden door productiefouten of geannuleerde bestellingen – en die wij mogen hergebruiken! We zijn super dankbaar voor deze kans.

Daarnaast leerden we enkele medewerkers kennen, die niet alleen heel vriendelijk waren, maar ons ook handige tips gaven voor onze mini-onderneming.

Blijf ons volgen, want binnenkort gaan we weer op zoek naar nieuwe stoffen!