Todeally Yours Eerste Verkoop
Op 25 maart 2025 maakte Todeally Yours een grote stap: onze eerste verkoop! Het was een spannende avond van 17:00 tot 21:00 in de overdekte A, waar we met ons team van drie een standje hadden. We waren trots om onze custom todebags te presenteren en het bleek een succes.
Tussen 17:00 en 19:00 verzorgden wij, het eerste team, de verkoop en maakten we kennis met onze eerste klanten. Daarna namen de andere teamleden over van 19:00 tot 21:00, en dat zorgde voor een vloeiende overgang. We hadden in totaal zes verkopen, wat voor ons een geweldig resultaat was, vooral gezien het feit dat het de eerste keer was dat we onze producten aan het publiek boden.
Ons standje bestond uit een comfortabele bank, een van onze grotere todebags en natuurlijk een stapel flyers om de aandacht te trekken. Het was een geweldige ervaring die ons motiveert om door te gaan met het creƫren van unieke, handgemaakte tasjes voor onze klanten. We kijken uit naar de komende evenementen en de groei van Todeally Yours!
Dank aan iedereen die langskwam en ons steunde bij onze eerste stap in de wereld van het ondernemen.